Pôžičky s ručením nehnuteľností

200 € - Peniaze odosielame do desiatich minút!

Výhodná banková pôžička od Zuno Bank

Hladam pomoc alebo sikovneho človeka
Dobry den potrebujem pomoc pre moju dceru. Je vydata a kupili si dom. Maju uver v Prvej Stavebnej Sporiteli. A toje asi velky problem, pretože banka odmieta jednat o nižších splátkach pri uvere. Povedala im ked nemaju na splatku tak nech predaju dom. Hladam človeka ktorý by uver prefinancoval, alebo im poradil.
Jana Zahorska, Nitra / 10.05.2016

Úver bez poplatku za poskytnutie.
Máte exekúciu,nevýhodné úvery a nik Vám nepožičia?
Hrozí,že prídete o byt alebo dom?
Máte ešte šancu aby sa to nestalo,napíšte my.
Vyplatíme Vaše exekúcie nevýhodné úvery a požičiame Vám.
ŽIADNE POPLATKY DOPREDU, VLASTNÍKOM NEHNUTEĽNOSTI OSTÁVATE NAĎALEJ VÝLUČNE VY!!!!!!!

R&P, Bratislava / 8.10.2015

Dlhy vyplatíme,požičiame hotovosť.Celá SR.
Požičiame na preklenutie zlej fin.situácie,vyčistenie LV,vyplatenie exekúcií,dlhov na nájomnom,na úradoch,dražbu,iné úvery ,prevody a p.Bez skúmania registrov.Pre občanov,podnikateľov,aj zač.Ručenie nehnuteľnosťou,ktorú neprevádzame.Bez poplatkov dopredu.Všetko vybavíte z domu.
pozicky, Bratislava / 18.08.2015

Úver do 25000€, žiadne poplatky vopred
Úver bez poplatkov vopred a bez registra od 2000€ do 25000€. S ručením nehnuteľnosťou, pozemkom, alebo autom( auto nemôže byť staršie ako 4 roky).Nepotrebujete znalecký posudok! Na čokoľvek aj na vyplatenie exekúcií a nevýhodných úverov a pôžičiek. Pre každého najdeme vhodné riešenie, poskytujeme úvery aj dôchodcom, ženám na MD a SZČO.S možnosťou predčasného splatenia bez pokuty. Všetko vybavíte jednoducho a rýchlo. Schválenie už do 48 hodín od odoslania žiadosti. Úvery poskytujeme po celom Slovensku aj Východ!
Martina, Košice / 22.06.2015

Home Credit pôžička

350 € do 10 minút, 24 hodín denne

potrebujete pomoc? ozvite sa nám
POTREBUJETE SURNE VYPLATIT POZICKU, ALEBO POMOC A MATE NEHNUTELNOST, KTOROU BY STE RUCILI? OZVITE SA NAM NA TEL. CISLO: 0919195761 CELA SR
Katarína, Bratislava / 30.03.2015

Pôžička pre každého bez poplatkov a ručením nehnuteľnosťou
Radi by ste si požičali peniaze a máte možnosť ručenia nehnuteľnosťou ???

Neváhajte nás kontaktovať, prípadne vyplniť našu žiadosť na: http://prehladpoziciek.eu/pozicka-pre-kazdeho.html

Získať môžete výhodnú pôžičku až do 30 000 € s ručením nehnuteľnosťou a BEZ AKÝCHKOĽVEK poplatkov vopred.

Neváhajte a kontaktujte nás.
Ponuka je platná pre celé západné a stredné Slovensko.
Martina Hamačková, Bratislava / 12.03.2015

Súkromný veriteľ
Ponúkame úvery do 30000€ ručenie nehnuteľnosťou.
Spätný lízing nehnuteľností- Na rozdiel od klasického lízingu, kde ide o získanie nejakej hnuteľnej veci, napr automobilu, ide u spätného lízingu nehnuteľnosti o získanie hotových finančných prostriedkov. Základným predpokladom na strane klienta je vlastníctvo bytu alebo rodinného domu. Súčasne je medzi Vami a našou spoločnosťou uzavretá zmluva o budúcej zmluve o spätnom odkúpení nehnuteľnosti do Vášho vlastníctva. Vo Váš prospech je tiež zriadené vecné bremeno užívania nehnuteľnosti. Po uplynutí stanovenej doby máte možnosť si nehnuteľnosť odkúpiť späť za podmienok vopred dohodnutých v zmluve o budúcej zmluve.
Využite naše služby...
Uni Finance, s.r.o., Bratislava / 24.11.2014

Nebanková pôžička - ručenie pozemkom
Mám záujem o poskytnutie nebankovej pôžičky, ručenie hodnotným pozemkom. Výška úveru min 15 000 až do 30 000 Eur.

Pozemok je určený pre podnikateľské aktivity, má dostatočnú hodnotu, nachádza sa na Východnom Slovensku, dostupný bežnou dopravou, železničná trať.

Môžete ma obratom kontaktovať, promtná požiadavka k vybaveniu.

Ďakujem.
Marta, Bardejov / 20.10.2014

Nebanková pôžička bez poplatkov vopred
Výhodná nebanková pôžička bez poplatkov vopred. Pôžičky poskytujeme od 1000€ do 15000€. Nekontrolujeme register!Je potrebné ručiť nehnuteľnosťou, pozemkom, alebo autom, ktoré nemôže byť staršie ako 4 roky.Pôžičku môžete kedykoľvek predčasne vyplatiť. Pre zamestnaných , dôchodcov , SZČO, ženy na MD, brigádnikov, ľudí zamestnaných v zahraničí.Peniaze môžete využiť na čokoľvek. Riešime aj exekúcie a konsolidácie nevýhodných úverov. Pôžičky poskytujeme po celom Slovensku
Martina, Martin / 10.09.2014

Máte dlhy a exekúcie, potrebujete požičku ?
Poskytujeme pôžičku od 5000eur do 120. 000eur. Podmienka je založenie nehnuteľnosti, zostávate stále vlastníkom. (Nitriansky kraj)
V prípade záujmu ma kontaktujte na 12pozicka123@centrum.sk
Pozicka, Nitra / 10.09.2014

Máte exekúciu?Máte zablokovanú nehnuteľnosť?
Ponúkame Vám možnosť zbaviť sa dlhov. AKO? Vyplatenie nebankových spoločností, vyplatenie bankových spotrebných úverov, vyplatenie exekúcii na liste vlastníctva, vyplatenie súkromných dlhov. PODMIENKA! Ručenie nehnuteľnosťou, nie je podmienka byť majiteľom nehnuteľnosti. NEPREVERUJE SA BONITA KLIENTA, NEPREVERUJE SA ÚVEROVÝ REGISTER, NEDOKLADUJE SA PRÍJEM. Východné Slovensko neriešime. Dohodnite si termín osobného stretnutia, bez vstupných poplatkov.
špecialista, Nitra / 5.06.2014

1